Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • 4Life Direct Kft.
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Gyere és dolgozz, egy olyan helyen ahol a munkaerőt megbecsülik és fontosnak tartják, hogy TE jól érezd magad! Ahol napról-napa motiválnak céljaid elérésében! Ahol a kiegyensúlyozott munkavégzést támogatjuk csoki, gyümölcs, pizza nappal, de akár profi vagy amatőr csocsóbajnoksággal is!

Ahol egy értékes és összetartó értékesítési csapat része lehetsz!

Feladataid a következők lesznek:

  • Meglévő és új ügyfelek számára biztosítási termékek értékesítése telefonon keresztül.
  • Tájékoztatás nyújtása, ajánlatok elkészítése
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Téged keresünk amennyiben rendelkezel a következőkkel:

  • Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal
  • Lényegre törően, meggyőzően kommunikálsz
  • Pozitív a hozzáállásod, határozott a fellépésed
  • Csapatjátékos vagy
  • Könnyen tudsz kapcsolatot teremteni

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Ha dolgoztál már hasonló területen akár biztosítás, akár értékesítés.
  • Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel vagy egyéb területen szerzett MNB vizsgával

Amit kínálunk,ha mindezek megfelelnek:

  • Fix havi alapfizetést biztosítunk, mely 8 órában br. 210.000 Ft, 6 órában br. 167.000 Ft erre kerül a jutalék így a havi átlagos kereset 200-250.000 Ft nettó.
  • Rugalmas munkaidő teljes vagy részmunkaidőben
  • Függő biztosításközvetítői hatósági vizsga letétele –új képesítés megszerzése
  • Szülinapi szabadság, mert nálunk senki sem dolgozik a szülinapján
  • Ingyenes balesetbiztosítás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Szerethető munkahely belsőséges légkör
  • Budapest közigazgatási határáig térítjük az utazás költségét tömegközlekedéssel

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület, Madarász Viktor utca 47-49.

Ha érdekel a lehetőség küldd el önéletrajzod.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Pénzügyi értékesítő, Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre