Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Jól kommunikálsz és könnyen teremtesz kapcsolatokat? Szívesen végeznél irodai munkát, akár már a jövő héttől?

Ha igen, jelentkezz partnerünk

Telefonos értékesítői

pozíciójára!

Feladatok:

  • Cégeket, vállalkozásokat megkeresni és szakkönyvet értékesíteni
  • Visszahívást garantálni
  • Ügyfél adatait rögzíteni
  • Tájékoztatót kiküldeni

Elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Lelkes, pozitív hozzáállás
  • Határozottság

Amit a cég kínál:

  • A betanítási időszak kb. 1 hét, onnantól már állandó a sikerélmény.
  • Jó hangulat, kellemes környezet, segítőkész munkatársak.
  • Felszerelt konyha, étkezde az irodaház aljában.

Munkaidő: hétköznaponként 09:00 és 15:30 között

Heti óraszám: 20 - 24 óra

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Fizetés: Br. 1125 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési tanácsadó, Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre