www.cvonline.hu

Tejtermékgyártó / Előkészítő - Kacsóta

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Feladatok:

  • A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítés, gyártás, a használt gépek, berendezések kezelése, beállítása
  • A technológiai előírások és kezelési utasítások betartása a termelékenységi mutatók szem előtt tartásával
  • Tejtermékgyártás során csomagolási feladatok ellátása
  • Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség. Előny: szakirányú középfokú végzettség
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat
  • Előny: tejipari tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Jó fizikum, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás
  • Ingyenes céges buszjárat: Pécs – Bükkösd - Szentlőrinc – Királyegyháza – Szigetvár útvonalon,
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarendben
  • Munkába állás időpontja: Folyamatosan

Munkavégzés helye: Kacsóta /Baranya megye/

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen, vagy érdeklődni az alábbi telefonszámon: 73/570-306.

Helyek Kacsóta
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari szakmunkás, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű