www.cvonline.hu

Tejipari gépkezelő - Kőröstetétlen

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Kőröstetétlen, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Feladatok:

  • Tejtermékgyártás során használt gépek, berendezések kezelése, beállítása, tisztítási folyamatok és napi karbantartás elvégzése
  • Berendezés üzemeltetése, a technológiai előírások és kezelési utasítások betartása a termelékenységi mutatók szem előtt tartásával
  • Termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése
  • A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítés, tárolás, gyártás
  • Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, határozatlan idejű szerződés, teljesítmény bónusz, egyéb munkavállalói juttatások, kedvezmények
  • Céges buszjárat
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarendben
  • A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása

Munkavégzés helye:  Kőröstetétlen /Pest megye/

Jelentkezés módja:  Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Kőröstetétlen
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2018.01.26.