Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tejipari gépkezelő - Hajdúböszörmény

  • Kőröstej Kft.
  • Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú parenyica, joghurtsajt és grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz a Kőröstej Kft. hajdúböszörményi gyártóüzemébe! Növekedésünk támogatásához keresünk új csapattagokat

termelési területen

Tejipari gépkezelő

munkakörbe.

Ezek a feladatok várnak:

  • Tejtermékgyártás során használt gépek, berendezések kezelése, beállítása
  • Tisztítási folyamatok és napi karbantartás elvégzése
  • A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítése, gyártása
  • Berendezések üzemeltetése, a technológiai előírások és kezelési utasítások betartásával, a termelékenységi mutatók szem előtt tartásával
  • Termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése
  • Termeléssel kapcsolatos dokumentációk precíz vezetése
  • Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Te vagy az akivel dolgozni szeretnénk, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szeretsz önállóan, megbízhatóan dolgozni
  • Jó műszaki érzéked és problémamegoldó képességed van
  • Jó fizikumú vagy és elvárod a rendet és a tisztaságot magad körül
  • Szereted a műszakos munkarend ritmusát, vállalod a 12 órás munkarendet

Előnyt jelent, ha:

  • Élelmiszeriparban szereztél hasonló munkatapasztalatot

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás: bruttó 264.000,- Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében akár 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi út 20.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre