Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tehergépkocsi vezető, gépkezelő

  • VILL-KORR Hungária Kft
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 24 napja lejárt

A VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.
Magyarország egyik legjelentősebb villamosipari vállalkozása
villamos ipari tevékenysége során felmerülő földmunkák végzéséhez

TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ, GÉPKEZELŐ

pozícióba munkatársat keres.

Elvárások:

  • C + E kategóriájú jogosítvány
  • GKI kártya
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat min. 3 év
  • OKJ-s nehézgépkezelői bizonyítvány
  • Földmunkagépekre hatósági vizsga
  • Nagyobb létesítményeken szerzett kivitelezési tapasztalat előny

Előnyt jelent:

  • Előnyt jelent az útépítésben, földmunkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kimagasló bérezés és munkakörülmények
  • Cafetéria
  • Változatos munka.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni, küldje el szakmai önéletrajzát a bizonyítvány másolatokkal együtt!

VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.
9027 Győr, Berkenyefa sor 9.
Tel: + 36 96 512-48

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető, Nehézgépkezelő, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre