Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Teherautó - sofőr

  • Ital Logisztika Kft
  • VIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Budapest meghatározó Ital kis- és nagykereskedésébe (Bp. VIII.ker.) azonnali kezdéssel keresünk, sofőr pozícióba B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező, megbízható, magára és munkájára igényes munkatársat.

Feladatok:

  • a raktár által előre összekészített áru kiszállítása elsősorban Budapesten lévő partnereinkhez megrendeléseik alapján, banki terminálon történő kifizetéssel (nincs készpénz kezelés)
  • göngyölegek visszavétele és elszámolása partnereinknél

Előnyt jelent:

  • ital kereskedelemben szerzett, sofőri tapasztalat
  • lehetőleg pesti oldalon lévő lakóhely

Amit kinálunk:

  • normál heti 40 órás munkaidő keret
  • kezdő havi fizetés 220.000.- tól
  • tökéletes állapotú, új teherautókon történő munkavégzés
  • egységes munkaruházat biztosítása, minden évszakban
  • központi járatszervezés és elszámoltatás

  • kizárólag fényképes és telefonszámmal elátott önéletrajz megküldésével
Helyek VIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre