www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 431 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

Technológus

munkatársat keres

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok végrehajtásának ellenőrzése
  • Gépbeállítási paraméterek elemzése és optimalizálása
  • Technológiai problémák feltárása és javaslattétel javító intézkedésekre
  • Gyártástechnológiák meghatározása, kidolgozása, fejlesztése
  • Gyártó személyzet szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú papíripari/könnyűipari mérnök vagy vegyészmérnök végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil vállalati környezet

Egyéb információ az állásról:

  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk magyar valamint angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével.

Pályázati anyaga elküldésével kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a DIPA Zrt. (3535 Miskolc, Hegyalja út 203/1) álláskeresés céljából benyújtott pályázatban / önéletrajzban foglalt személyi adatait, iskolai végzettségeit, szakképzettségeit, valamint szakmai előéletére vonatkozó adatokat, információkat munkaerő-adatbankjában nyilvántartsa, és elhelyezkedés érdekében használja.

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2016.11.21.