www.cvonline.hu
Technológus - INTS/9/228

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnerünk számára keresünk kollegát

Technológus

pozícióba

Ref.: INTS/9/228

Feladatok:

  • Gyártástechnológiai tervezés, irányítás
  • Gyártási projektekben való részvétel
  • Technológiai fegyelem betartásának kontrollálása
  • Technológiai dokumentáció kezelése
  • Folyamatfejlesztés
  • LEAN munkafolyamatok kialakítása a gyártásban

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki tanulmányok
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok, Minitab, Autocad)
  • Önállóan és csapatmunkában is nagyfokú hatékonyság
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Gyártástechnológiai tapasztalat

Jelentkezni a "Jelentkezés" gombra kattintva, a karrieroldalunkon történő regisztrációval lehetséges!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Gyártás technikus
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre