Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technológiai rendszermérnök (Pécs)

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Technológiai rendszermérnök

Helység
Pécs

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a főnökség (területi igazgatóság) területén üzemelő különböző típusú biztosítóberendezések, erősáramú és távközlési berendezések, kapcsolódó rendszerek üzembe helyezése, működtetése, karbantartása, felügyelete, időszakos és rendkívüli felülvizsgálata, javítása, hibák elhárítása. Részt vesz és segíti a szakmai felsőbbség által végzett laboratóriumi és helyszíni vizsgálatokat
  • a legnagyobb mélységű rendszer ismeret alapján a műszaki fejlődés figyelembe vételével szakmai fejlesztési igények,
  • feladatok megfogalmazása, továbbítása. A szakmai felsőbbség ez irányú tevékenységének támogatása
  • döntés előkészítés szakterületén a karbantartási, és üzemzavar elhárítási stratégiájának fejlesztése, illetve az üzemeltetés hatékonyságának növelése érdekében
  • szakterületén műszaki szakvélemények, műszaki költségvetések, beruházási tervek készítése
  • közreműködés a terepi mérések végrehajtásában, térinformatikai rendszerben rögzített adatok területi szintű naprakészen tartása

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (villamosmérnök, mérnök informatikus, biztonságtechnikai mérnök)
  • felsőokú szakirányú mérnöki vizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített (TEB, Pálya) forgalmi vizsga
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • középfokú nyelvtudás szakmai nyelvismeret

Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • bruttó munkabér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség

2019.01.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Csetneki Beáta 1/515-1429 / 05-14-29

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre