Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technológiai rendszermérnök (Budapest)

  • A hirdetés 14 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Technológiai rendszermérnök

Helység
Budapest
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • szakterületéhez tartozó berendezések üzemeltetésének főnökségi szintű összefogása az üzembe helyezés előkészítésétől kezdődően, működtetés, karbantartás felügyelete
  • döntéselőkészítési tevékenység végzése
  • műszaki szakvélemények, műszaki költségvetések, beruházási tervek készítése
  • különböző projektekben szakértői szinten képviseli a főnökséget
  • közreműödik a terepi mérések végrehajtásában, a térinformatikai rendszerben rögzített adatokat területi szinten naprakészen tartja

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (villamosmérnök, mérnök informatikus, biztonságtechnikai mérnök)
  • felsőokú szakirányú mérnöki vizsga
  • tanfolyamot biztosít19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített (TEB, Pálya) forgalmi vizsga, melynek megszerzéséhez a munkáltató
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely
  • alszámláraválasztható béren kívüli juttatás bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • bruttó munkabér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.10.04.

Bővebb felvilágosítást ad
Kemenczeiné Lőrincz Brigitta 1/511-4492 / 01/44-92

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre