Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technológiai igazgató

HSA Kft.
Régió: Sirok, Heves

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Feladatok:

  • Technológiai terület (mérnökség, szerszámüzem, karbantartás) irányítása
  • Fejlesztések koordinálása
  • Dokumentációk ellenőrzése, fejlesztése
  • SAP rendszer kezelése
  • Gyártási problémák megoldása
  • Üzemi szabályok betartatása
  • Beszállítókkal és vevőkkel kapcsolattartás
  • Nemzetközi projektek irányítása más gyáregységek bevonásával
  • Beruházásokban szakmai irányítás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök)
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, jó együttműködő készség, és hatékony csapatban való dolgozás
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismeret (Excel, Powerpoint)
  • SAP ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye: Sirok

Helyek Sirok
Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gyárigazgató, Technikai igazgató
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre