Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus

  • ORION Elektronikai Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az

ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

TECHNIKUS

munkatársat keres

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Műszaki középfokú vagy technikusi végzettség
  • 2-5 éves tapasztalat elektronikai gyártással
  • Magas szintű számítógépek/szerverek ismerete

Előny:

  • Szerverek / Számítógépek összeszerelésben szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Számítógépek, szerverek összeszerelése, hibák diagnosztizálása
  • Folyamatokhoz szükséges dokumentációk elkészítése,hibaanalízis kiértékelés és rögzítése adatbázisban
  • Alapfokú programozás, automatizált eljárások ismerete
  • Dos”/Linux/ Windows parancsok ismerete szükséges

Amit kínálunk :

  • Budapesti telephely
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Fiatalos csapat
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni magyar vagy angol önéletrajz beküldésével lehet az alábbi elérhetőségekre:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B

Fax 260 6520

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre