Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Fermentációs és Bioreaktor osztályra munkatársat keresünk

Technikus

munkakörbe,

FELADATOK:

  • Kétműszakos munkarendben termelő tevékenység végzése: az üzemben folyó valamennyi antigén fermentációs, vakcina keverési és dozírozási munka aszeptikus körülmények közötti elvégzése a vonatkozó előírások betartásával
  • A termeléshez felhasznált anyagok és eszközök biztosítása, tárolása és ellenőrzése
  • A termékek, félkész termékek folyamatos ellenőrzése, bizonylattal történő átadása
  • A berendezések műszaki állapotának felügyelete, üzemeltetése
  • A gyártási hulladék, veszélyes hulladék előírás szerinti kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú középfokú végzettség (vegyipari, egészségügyi, állategészségügyi)
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Alkalmasság gépek kezelésére
  • Fegyelmezettség, pontosság
  • Monotónia tűrés

ELŐNY:

  • Gyógyszer-, illetve biológiai ipari termelésben szerzett legalább egy éves tapasztalat (fermentációs technológia területén)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk „Technikus hivatkozással.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens
Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre