Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus

  • Control-X Medical Kft.
  • XIV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Technikus

Orvostechnikai készülékeket gyártó cég, berendezéseink budapesti telephelyén (XIV.kerület) történő összeszereléséhez, gyártásához keres technikusokat.

Feladatok:

  • Készülékek, alkatrészek szerelése,
  • készülékek kalibrálása, beállítása, bemérése,
  • előkészítés szállításra, csomagolás,
  • alapanyagok, alkatrészek átvétele,
  • berendezések összeszerelése, bontása szakmai kiállításokon, esetenként vevő telephelyén.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Technikusi vagy azzal egyenértékű végzettség,
  • elektronikai és alapvető mechanikai szerelési tapasztalat,
  • gondos, precíz munkavégzés
  • alapfokú számítógép-felhasználói ismeretek,
  • új feladatok megoldásához nyitottság és jó csapatmunka készség,
  • gépkocsivezetői engedély (B),
  • utazási hajlandóság belföldre és külföldre egyaránt (évi 3-4 alkalommal néhány nap).

Előny:

  • Idegen nyelv(ek) ismerete (utazáskor ill. készülékeken lévő szövegek megértése),
  • targonca- és/vagy tehergépjármű vezetői engedély.

Amit ajánlunk:

  • Ipari átlagnak megfelelő bérezés,
  • cafetéria rendszer,
  • kényelmes, kitűnő munkakörülmények,
  • változatos technikusi feladatok.
Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre