Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

TECHNIKUS

munkakörbe,
Minőségellenőrzési Osztály - Immunokémia laborjában

FELADATOK:

  • Immunológiai és szerológiai vizsgálatok végzése
  • Pontos, precíz dokumentáció a GMP szabályainak megfelelően
  • Kapcsolattartás más MEO laboratóriumokkal, és a CEVA más osztályainak egységeivel
  • Laboratóriumi eszközök karbantartása, kalibrálása
  • Immunkémiai referencia- és munkastandardok előírás szerinti készítése, kezelése, tárolása és dokumentálása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség (vegyész, vegyésztechnikus, gimnázium, egészségügyi szakközépiskola stb)
  • Laboratóriumi gyakorlat
  • Biológiai ismeret előny
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Immunológiai laboratóriumi tapasztalat előny
  • Pontosság, nagy teherbírás
  • Csapatban való munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó kommunikációs képesség a MEO-n belül és a kapcsolódó egységek felé
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens
Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre