Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 42 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

autóipari alkatrészek, lemezmegmunkálással és lemezalakítással előállított részegységek gyártásával, valamint gyártóeszközök tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat

Technikus

– karbantartási területre

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a termelő területtel, részvétel az operatív megbeszélésen és igény/határidő regisztrálás ill. akció terv elkészítése a felmerült „váratlan” meghibásodásokkal kapcsolatosan.
  • A feldolgozott, ellenőrzött és kiértékelt Karbantartási tevékenység/költség/hatékonyság alapján karbantartási terv meghatározása (felújítás, részegység csere, részleges beruházás, rendszeres-tervezett karbantartás) és előrejelzések, rendelések kibocsátása a specifikus Szolgáltatók, Beszállítók számára.
  • Karbantartási terv alapján előrejelzések, rendelések előkészítése és kibocsájtása a specifikus Szolgáltatók, Beszállítók számára.
  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
  • Karbantartási terveknek megfelelően munkálatok megrendelése, bonyolítása és ellenőrzése.
  • A tartalék alkatrész/anyag bázis rendszeres és teljes körű ellenőrzése, regisztrálása és szükség szerinti pótlása, karbantartása, feltöltése.
  • Hibakeresési és hibaelhárítási feladatok szervezése és dokumentálása és támogatása.
  • Karbantartási dokumentációk kezelése naprakész állapotban való tartása, felülvizsgálatok ütemezése és ütemezésnek megfelelően a feladatok megszervezése dokumentálása, nyomon követése.
  • Karbantartja a megfelelő feljegyzéseket a tartalék alkatrész készlet szintjéről és felhasználásáról.
  • Üzemzavar elhárításának koordinálása, dokumentálása
  • Fejlesztésekben és beruházásokban való részvétel, team munka segítése.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • 1-2 éves releváns karbantartói tapasztalat előny
  • Mechanikai, hidraulikus és pneumatikus alapismeretek,
  • Lemezalakító technológiák és Présgépek, egyéb lemezmegmunkáló gépek ismerete előny
  • Tervezői CAD rendszerek ismerete előny (Creo, Pro/Engineer, Solid Edge, Auto-Cad, egyéb releváns járműipari tervezőrendszer) ismerete előny,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word,)
  • Angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban előny
  • Autóipari gyártás és lemezalakítási területén szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Költségorientált, strukturált gondolkodásmód,
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség,
  • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás,
  • Gépjárművezetői „B” kategóriás jogosítvány.
  • PLC ismeret, programozásban való jártasság előny.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Nagy hagyományú magyar cégnél stabil munkahely.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol és/vagy német nyelven várjuk.

4243 Téglás, 135/32 hrsz.

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre