Technikus (Kiemelkedő fizetéssel, bónusz juttatásokkal és egyszeri, 105.000 Ft Belépési Bónusszal!)

  • A hirdetés 155 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk

TECHNIKUS

pozícióba a következő feltételekkel.

Feladatok:

  • Egységek működésének megismerése
  • A vevők által hibásan beküldött egységek esetében előforduló hibák feltárása, javítása
  • Műszaki szövegértés, kapcsolási rajzok olvasása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú elektronikai vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Hibakereső elméleti és gyakorlati tudás
  • Strukturált gondolkodás, szisztematikus hibakeresési képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektronikai termékek gyártásával / javításával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hónap belépési szint
  • NETTÓ 20 000 FT/HÓ TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ
  • NETTÓ 8 000 FT/HÓ JELENLÉTI BÓNUSZ
  • NETTÓ 70 000 FT AJÁNLÁSI BÓNUSZ
  • BRUTTÓ 105.000 FT BELÉPÉSI BÓNUSZ
  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

1183 Budapest, Tóth Árpád utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát. A tárgyban kérjük tüntesse fel: „Technikus.”

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre