Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus - Munkásszálló biztosítása térítésmentesen

  • CTDI Budapest Kft.
  • XVIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk

TECHNIKUS

Munkásszálló biztosítása térítésmentesen

pozícióba a következő feltételekkel.

Feladatok:

  • Egységek működésének megismerése.
  • A vevők által hibásan beküldött egységek esetében előforduló hibák feltárása, javítása.
  • Műszaki szövegértés, kapcsolási rajzok olvasása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú elektronikai vagy ezzel egyenértékű végzettség.
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Hibakereső elméleti és gyakorlati tudás.
  • Strukturált gondolkodás, szisztematikus hibakeresési képesség.
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektronikai termékek gyártásával / javításával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat.
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Ukrán nyelvtudás szóban és írásban egyaránt – nyelvi pótlék.

Amit kínálunk:

  • Kezdő alapbér bruttó 300 000 Ft/hó és juttatási csomag.
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag.
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hó belépési szint
  • Ukrán nyelvi pótlék
  • Bruttó 15 000 Ft/hó jelenléti bónusz
  • Nettó 70 000 Ft ajánlási bónusz
  • Stabil és megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen.

Munkavégzés helye: Budapest, 1183 Tóth Árpád utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgyban kérjük tüntesse fel: „Technikus.”

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre