Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus gyakornok / pályafenntartási terültre

  • A hirdetés 235 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

technikus gyakornok (pályafenntartási terültre) Pusztaszabolcs

Helység:
Pusztaszabolcs
Terület:
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Munkaidő:

  • teljes
  • határozatlan

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok:

  • a gyakornoki időtartam alatt a szakterület szakmai munkájának megismerése
  • felkészülés a NFM rendeletben előírt vizsga megszerzésére
  • közreműködés a szakterületére előírt utasítások szerinti mérések, vizsgálatok lebonyolításában, hiba- és üzemzavarok elhárításában

A munkakör betöltésének feltételei:

  • vasútépítő- és fenntartó technikusi képesítés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint  nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • ruházati ellátás
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.02.23.

Bővebb felvilágosítást ad:
Hollósi Lászlóné 06 22/315-271
Várjuk jelentkezését!

Helyek Pusztaszabolcs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2018.01.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre