Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus gyakornok (Makó)

  • Magyar Államvasutak Zrt.
  • Makó, Csongrád
  • A hirdetés 22 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Technikus gyakornok

Helység
Makó
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • megismeri a kiválasztott szakterület szervezeti felépítését, szakmai tevékenységét.
  • részt vesz a szakterületét érintő műszaki berendezések és létesítmények körében végzendő – felmérési, kitűzési, mérési –munkafolyamatokban.
  • felügyelet mellett, csoportos munkavégzés keretében részt vesz az adott szakterület karbantartási, üzemzavar- és hibaelhárító tevékenységében.
  • aktív tanulással felkészül a technikus munkakör betöltéséhez szükséges hatósági vizsgára.

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú technikusi szakképesítés (magasépítő, vasútépítő és –fenntartó)
  • állami középiskolai végzettség - érettségi
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • erkölcsi bizonyítvány
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2019.03.03.

Bővebb felvilágosítást ad
Kazár Ádám 1/516-2305 / 06-23-05

Várjuk jelentkezését!

Helyek Makó
Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.02.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre