Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikus (B1 tojás üzem)

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

munkakörbe

FELADATOK:

  • Munkavégzés szöveti alapú vírusvakcina termelési folyamatokban, elsősorban aszeptikus munkaterületen
  • Műszaki berendezések szakszerű kezelése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • A termelési folyamatok GMP-előírásoknak megfelelő végrehajtása
  • A termelési folyamatokhoz szükséges erőforrás, eszköz biztosítása
  • Tartályok mosása, sterilezése, szűrők integritás mérése
  • Új technológiák bevezetésében való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Biológiai-, élelmiszeripari vagy vegyésztechnikusi szakirányú legalább középfokú végzettség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Változó munkarend vállalása

ELŐNY:

  • Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben (gyógyszeripari / laboratóriumi)
  • Ipari termelési tapasztalat
  • Releváns szabályok, eljárások ismerete
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre