www.cvonline.hu

Technikai operátor

Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 1014025

Nagy múltra visszatekintő multinacionális partnercégünk csapatának erősítéséhez keresünk munkatársakat:
Feladatok:

  • Termelési folyamatok támogatása, gépek kiszolgálása
  • Anyagmozgatás

Elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság és megbízhatóság

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Targoncavezetői engedély megszerzésének lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett (élelmiszeripari) tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük adja le önéletrajzát vagy küldje el a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Röszke

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád