www.cvonline.hu

Technikai menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.04.26.

Pozíció leírása / Job description

Műanyagipar szektorban tevékenykedő nemzetközi gyártó cég számára keresünk műanyag-fröccsöntési tapasztalattal rendelkező munkatársat Műszaki/Technikai igazgató pozícióba.

Feladatok:

- Termelési beruházások teljes körű irányítása
- Gépbeszállítói piac feltérképezése, beszállítók tendereztetése,ajánlatok kiértékelése
- A technológia folyamatos hatékonyságnövelésének biztosítása
- Tervezői és mérnöki tevékenységek előkészítése és kivitelezése a lefektetett projektcélokkal összhangban
- Meglévő és új technológiák és automatizálási folyamatok felülvizsgálata
- A műszaki osztály vezetése
- Részvétel a vállalat stratégiai és projektterveinek előkészítésében
- A műszaki, jogi és belső normák biztosítása
- A termelés üzemi szintű irányítása,termelés-szervezés

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség mérnöki / műszaki területen
- Középfokú angol nyelvtudás
- Legalább 8-10 év tapasztalat üzemi-gyártókörnyezetben
- Műanyag-fröccsöntési technológiák és berendezések gyakorlati ismerete
- Teljes körű projektmenedzsment tapasztalat, beruházások vezetése
- Utazási hajlandóság
- MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Nemzetközi környezet, kultúra
- Kihívást jelentő szakmai feladatok
- Szakmai fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -