Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technikai konzulens - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, Budaörs
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Szeretnél piacvezető cégnél dolgozni?
Hosszútávra tervezel?

Technikai konzulens

A cégről:
Partnerünk teljes körű internet/adatszolgáltatásokat, infrastruktúrát és nagykereskedelmi hangszolgáltatásokat kínál az inkumbenseknek, az alternatív szolgáltatóknak, a mobilszolgáltatóknak, a kábeltévé-vállalatoknak, az internetszolgáltatóknak és a vállalati ügyfeleknek.

Feladatok:

  • rajzok készítése
  • megvalósulási tervek készítése a Technikai Konzulens irányításával
  • a Technikai Konzulens mappa létrehozása és karbantartása a Technikai csapat iránymutatása alapján
  • a Technikai Konzulensek napi adminisztratív támogatása
  • adatgyűjtés megadott iránymutatás alapján
  • meglévő és új eszközök fejlesztése (programozás)

Elvárások:

  • aktív, vagy passzív nappali tagozatos jogviszony villamosmérnök vagy informatikai területen
  • MS Office és Excel ismeretek
  • heti min. 25-30 óra vállalása hosszú távon, min. két féléven át
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú lehetőség, diploma után főállású munkalehetőséggel!
  • KÉTFÉLE VÁLLALATI BUSZJÁRAT Budapestről a munkarendhez igazodva:
  • Népliget - Boráros tér - Allee - Kosztolányi Dezső tér - Sasadi út/Etele tér (4-es metró) - Budaörs (30 perc)
  • Déli pu. - Sasadi út/Etele tér (4-es metró) - Budaörs (15 perc)

Munkaidő:
hétköznaponként 09:00-tól 17:00-ig

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • kelet európai nyelvek ismerete
  • Google Earth alapos ismerete
  • telekommunikációs irányultság
  • IT tanulmányok
  • Java, C++, SQL ismeret

Heti óraszám:
25 - 30 óra

Munkavégzés helye:
Budaörs

Fizetés:
Br. 1200 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Budaörs
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > It asszisztens, Programozó, Rendszergazda, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre