Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Technical Process Specialist Trainee - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 14 napja lejárt

Olyan munkahelyet keresel, ahol kamatoztathatod nyelvtudásod?
Fontos számodra a szakmai támogatás és a barátságos környezet?
Szeretnéd, ha lenne lehetőség tréningeken, továbbképzéseken részt venni?

Ha igen, ne keresgélj tovább, megtaláltad a Neked való munkát!

Technical Process Specialist Trainee

Feladatok:

  • A folyamatban lévő rendelési projektek napi nyomonkövetése
  • Jelentések készítése és az eredmények elemzése (jó analitikai és szervezési képességeket igényel)
  • Adminisztratív feladatok az SDM-k vizsgálatánál

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Szükséges nyelvtudás: Német (Középfok), Angol (Középfok)

Amit a Partnerünk kínál:

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Munkaidő: hétköznaponként 09:00-tól 17:00-ig

Heti óraszám:
20 - 25 óra

Munkavégzés helye:
Debrecen

Fizetés:
Br. 900 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat, IT, informatika
IT / Informatika > It asszisztens, It szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre