Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

TB ügyintéző

HSA Kft.
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2020.01.14.
Jelentkezési határidő: 2020.02.12.

Feladatok:

  • Teljes vállalati TB ügyintézési feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás (NEAK, MÁK, NAV, ONYF)
  • Munkavállalóktól érkező táppénz számfejtéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
  • Jelentési és adategyeztetési feladatok

Elvárások:

  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői / szakelőadói végzettség
  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Word és Excel programok felhasználói szintű ismerete
  • BaBér program ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  •  Debrecen

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre