Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TB ügyintéző

  • A hirdetés 61 napja lejárt

Cégünk dinamikusan fejlődő magyar vállalat. Budapesti munkaügyi csapatunkba

tb ügyintézőt

felveszünk azonnali kezdéssel növekedés miatt:

Elvárások:

  • NexonBér programismeret felhasználói szinten (előny)
  • min. érettségi (előny: felsőfokú végzettség)
  • legalább középfokú bér- és tb ügyintézői végzettség
  • legalább 3 éves tb kifizető helyi tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs és problémakezelő képesség
  • megbízhatóság, lojalitás, terhelhetőség, pontosság
  • fejlődési / tanulási képesség
  • pörgős, rugalmas, eredményorientált személyiség
  • felhasználói számítógép ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • budapesti vagy környékbeli lakhely, könyvelőcégnél szerzett tapasztalat, felsőfokú bér –és tb tapasztalat (előny)

Feladatok:

  • teljes körű tb kifizetőihelyi feladatok ellátása
  • munkavállalókkal, hatóságokkal való kapcsolattartás, levelezés
  • statisztikák, kimutatások készítése vezetők részére
  • tb bevallás elkészítése
  • negyedéves jelentések elkészítése
  • ÜB, CSED, GYED számfejtése
  • határozatok meghozatala

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, jutalom lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat
  • kulturált vállalati környezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Munkaidő: napi 8 óra

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal bérigény megjelöléssel.
A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük és jelentkezések sorrendjében dolgozzuk fel!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre