www.cvonline.hu

TB ügyintéző

  • A hirdetés 534 napja lejárt

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.
Budapesti központunkba (XIV kerület) részmunkaidős

munkatársat keresünk rugalmas munkavégzéssel, ezért

Gyed/Gyes alatt lévő kismamák által is betölthető az állás.

Feladatok:

  • TB ügyintézés (teljes körű)
  • bérszámfejtés
  • személyi akták naprakészen tartása
  • riportok, beszámolók készítése

Elvárások:

  • középfokú TB szakvizsga
  • TB ügyintézésben jártasság, hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • UNIT4 programot, vagy a VT-Soft program ismerete
  • számítógépes alapismeretek

Előny:

  • idegen nyelv ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Aktiválás időpontja 2016.08.05.