Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Távközlő műszerész (Budapest, Salgótarján, Nagykáta)

  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

TÁVKÖZLŐ MŰSZERÉSZ

munkatársat keresünk

Érdekel az informatika, az elektronikai műszerek és rendelkezel szakmunkás végzettséggel? Jelentkezz és legyél Magyarország egyik legnagyobb vállalatának a munkavállalója. A szakmai fejlődésedet biztosítottjuk, mert nálunk, Tiéd a pálya!

Feladatok

  • távközlési technológiai rendszerek műszaki utasításokban meghatározottak szerinti karbantartása, javítása, hibaanalízis végzése
  • a kábel és szabadvezeték nyomvonalakon készített egyedi védőszerkezetek meglétének és állapotának vizsgálata
  • a légvezeték szerelési, karbantartási munkálatok során magasban történő munkavégzés

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség (távközlési műszerész, elektronikai műszerész,elektromechanikai műszerész, híradástechnikai műszerész)
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • bel- és kültéri tevékenység vállalása

Előnyt jelent

  • szakirányú technikusi végzettség (távközlési technikus, közlekedésautomatikai műszerész, mechatronikai technikus, erősáramú elektrotechnikus, informatikai műszerész)

Amit kínálunk

Bérezés a próbaidő alatt:

  • Br.205.000 Ft + juttatási csomag

Bérezés a próbaidőt követően:

  • pótlékokkal együtt akár Br.235.000-260.000 Ft + juttatási csomag

A juttatási csomag tartalmazza:

  • cafetéria 33 000 Ft/hó
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú, biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye
Budapest, Salgótarján, Nagykáta

Gépjárművezetői engedély
B kategóriás gépjárművezetői engedély

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Rácz Anett Réka 01/19-05 1/511-1905

2019. október 31.

Társaságunk
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.
Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Salgótarján
Nógrád
Cegléd
Nagykáta
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Távközlési mérnök
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre