Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Távközlési hálózati szerelő (Veszprém)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Veszprém, Veszprém
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Távközlési hálózati szerelőket

keresünk regionális munkavégzésre.

Munkavégzés helye: Veszprém és 100 km-es körzete

Feladatok:

  • Távközlési hálózatok és berendezések telepítése és karbantartása
  • Mérési, üzemeltetési és hibaelhárítási feladatok elvégzése
  • Ügyelet, készenlét ellátása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Képesség magasban történő munkavégzésre
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Bruttó 380.000 – 420.000 Ft/hó + készenléti díj + Túlórapótlék
  • Cafeteria: 460.000 Ft/év
  • Céges telefon
  • Egészségügyi szolgáltatáscsomag
  • Továbbképzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre