Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Távfelügyeleti ügyfélszolgálatos operátor

  • A hirdetés 51 napja lejárt

Olyan munkahelyet keresel, ahol feletteseid számára fontos a véleményed?

HA IGEN, AKKOR NÁLUNK A HELYED!

Légy Te is egy szakértő társaság tagja, ahol szakmai fejlődésed folyamatosan garantált!

Talpraesett, kitartó és kreatív

Távfelügyeleti ügyfélszolgálatos operátort

KERESÜNK
diszpécser szolgálatunk tagjai közé.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben pontos, precíz, munkádra igényes vagy és hosszabb távra tervezel! Nálunk nem az életkor, hanem a rátermettség számít.

Feladatok:

  • Beérkező hívások, jelzések és e-mailek kezelése, feldolgozása
  • Technikai segítségnyújtás ügyfeleinknek
  • Gépjárművédelmi és logisztikai programok használata

Elvárások:

  • 12 órás munkarend vállalása (2 havi beosztással dolgozunk, melyet rugalmasan kezelünk)
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny, de nem feltétel:

  • Ügyfélszolgálaton, Vevőszolgálaton vagy Call Centerben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság műszaki témák iránt
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Nívós munkakörnyezet
  • Dinamikus, pozitív szemléletű csapat
  • Csapatépítő programok, közös mozik, grillezés
  • Ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod

Munkavégzés helye: 1205 Budapest, Toldy Ferenc u. 15-17.

Magyar és angol nyelvű, fényképes, fizetési igényed is tartalmazó önéletrajzod várjuk! A tárgyban kérjük, tüntesd fel a megpályázott pozíció nevét!

Helyek XX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre