Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tartószerkezeti Tervező Mérnök (Statikus)

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Cégünk egy több, mint 10 éve folyamatosan fejlődő vállalkozás, melynek alappillérei a tulajdonosok és mérnökcsapatuk szakmában és kutatásban szerzett tapasztalata és tudása. Ezen szakmai alapokra épített cégünk biztosítja jelenlegi piaci szerepünket, nagyméretű projektekben való részvételünket.

Ha szeretnél érdekes és jelentős hazai beruházások tervezésén dolgozni piacvezető szoftverekkel egy jó hangulatú, baráti mérnökgárdában, vagy érdekelnek az egyedi fejlesztések és a műemléki épületrekonstrukciós tervezési kihívások, akkor gyere, itt a helyed a csapatunkban!

Feladatok:

  • Tartószerkezetek globális- és részlettervezése, modellezése
  • Engedélyezési és kivitelezési tervdokumentációk összeállítása
  • Önálló tervezői tevékenység
  • Szakági társtervezőkkel való együttműködés
  • Szükség esetén szerkesztő munkatársak koordinálása

ELVÁRÁSOk:

  • Építőmérnöki szerkezettervező szakirányú felsőfokú végzettség (BSc/MSc)
  • Statikai méretező program ismerete (Axis VM)
  • Szabványkörnyezetben való jártasság
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

ELŐNYÖK:

  • Allplan ismeret, ha a vasbetonszerkezetek vonzanak inkább
  • Advance Steel ismeret, ha acélszerkezetekkel foglalkoznál szívesebben
  • További program ismeretek: Revit, ConSteel, Scia, Frilo, Robot
  • 3D és/vagy BIM jártasság
  • Innovatív gondolkodás
  • Német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern számítógépes infrastruktúra
  • Lendületes, fiatal tervezőcsapat
  • Baráti, kreatív környezet
  • Kutatásokban és fejlesztésekben való részvételi lehetőség
  • Szakmai fejlődés és továbbtanulási lehetőség támogatása
  • Szakmai kirándulások, céges összejövetelek, csapatépítő programok
  • Központi elhelyezkedésű iroda

Amennyiben szívesen dolgoznál cégünknél, úgy az önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével együtt várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre