Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tartalomgyártó munkatárs

  • Mária Rádió Közhasznú Egyesület
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Ha naprakész vagy az aktuális média trendekben, tudod, hogy mely új csatornákon érdemes jelen lenni és a tartalomgyártás a kisujjadban van, akkor örömmel várunk promóciós csapatunkba! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Milyennek képzeljük leendő munkatársunkat?

  • Kreatív, nyitott az új dolgok megismerésére, megtanulására
  • Pörgős, belső lelkesedéstől hajtott
  • Elkötelezett a misszió iránt, hívő keresztény
  • Ismer valamilyen videószerkesztő/grafikai programot, vagy nyitott azok megtanulására
  • Érdeklődik a videókészítés iránt
  • Önálló

Feladatok:

  • Elsősorban új csatornák feltérképezése, melyekre innovatív tartalmakat készít, vagy megszervezi ezek elkészítését
  • Social Média oldalak kezelése, ezekre tartalomgyártás
  • Nagyobb eseményekről videó készítés, ezek megosztása csatornáinkon
  • Weboldal tartalmainak frissítése
  • Marketing koordinátor munkáinak támogatása

Munkavégzés helye: a rádió budapesti szerkesztősége.

Munkaidő: heti 40 óra

Jelentkezési feltételek: legalább középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)

Amit mi kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség Magyarország egyik legnagyobb keresztény rádiójánál
  • Jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet, kedves és segítőkész munkatársak
  • Egy igazán összetartó közösség/család tagja lehetsz
  • Munkaeszközök, szoftverek, laptop, mobiltelefon, videós eszközök biztosítása
  • Versenyképes jövedelem

Várjuk a fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket.

Plébánosi ajánlással jelentkezők előnyben!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Pályázatíró, Ügyintéző
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre