www.cvonline.hu

Tárgyi eszköz raktáros

  • A hirdetés 89 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Beruházási-fejlesztési Osztálya

TÁRGYI ESZKÖZ RAKTÁROS

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Tárgyi eszköz raktárban tárolt készlettel való gazdálkodás,
  • Szivattyúk és egyéb eszköz javítás, felújítás, pótlás ügyintézése,
  • Raktárkészlet kezelése (átvétel, bevétel, kiadás, bizonylatolás, stb.),
  • Árumozgatás, ki-és berakodás targoncával,
  • Egyéb eszközigények kezelése, folyamatszabályozás szerint,
  • Napi adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Egyéb, kapcsolódó feladatok.

Feltételek:

  • Középfokú végzettség, valamint a munkakörhöz illeszkedő szakképesítés,
  • Targoncavezetői jogosítvány (robbanómotoros beülős, elektromos gyalogkíséretű),
  • Raktárosi, anyaggazdálkodási területen szerzett legalább 2 év gyakorlat,
  • MS Office alkalmazások alapfokú ismerete,
  • Víziközmű ágazatban használt szerszámok, gépek, berendezések alapszintű ismerete,
  • Önálló munkavégzés, kreatív gondolkodás,
  • Stressz, és monotónia tűrés.

Előnyt jelent:

  • Víz-és szennyvízágazati tapasztalat,
  • Műszaki végzettség, víz-és szennyvízszivattyúk műszaki ismerete,
  • Raktározási tapasztalatok,
  • SAP MM modul felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú stabil munkahely,
  • Cafeteria juttatás,
  • Munkába járási költségtérítés.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2018. április 23-ig lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Vác
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre