www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

Német tulajdonú autóipari műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi vállalat

azonnali belépési lehetőséggel hosszú távú munkalehetőséget ajánl,

három műszakos munkarendben

munkakörbe.

Elvárások:

  • 3312, 3324 gépcsoportra OKJ bizonyítvány

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2015.01.13.
Egyéb hasonló állások Önnek
ELEKTRONIKUS-IDŐMÉRŐ PROGRAMOZÓ

Work4you

Partnerünk 14 éve hazai piacvezető, mintegy 31 ...
Gyöngyös

ELEKTRONIKAI ÉS MECHANIKAI SZERELŐ

Work4you

2004 óta Magyarországon két telephelyen, Nyúlon...
Nyúl, Győr-Moson-Sopron

TERÜLETI VEZETŐ

Reál HUngária Élelmiszer Kft.

A hazai élelmiszerpiacon meghatározó szerepet b...
Pest, Budapest