Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető

Human Centrum Kft.
Régió: Vecsés

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.04.

A FedEx egy világszínvonalú, szállítmányozással foglalkozó vállalat, amely kiemelt fontosságúnak tartja az emberek igényeinek kiszolgálását. Öt nagy földrajzi régióban nyújt szolgáltatásokat ügyfeleinek. A vecsési telephelyre várják most az új munkatársak jelentkezését.

Utazás

A munkavégzés Vecsésen van, a telephelyet legegyszerűbben Kőbánya-Kispestről, a 193E busszal leeht megközelíteni, mintegy 30 perc utazási idővel.

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban.

Elvárások:

  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1836 Ft/óra
  • BKK bérlettámogatás
  • Cafetéria
  • Azonnali kezdés

Munkaidő

  • Hétköznapokon délelőtti vagy délutáni műszakokban: 7:30-15:00 és 12:30-21:00

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, töltse ki a lenti űrlapot és kollégáink keresni fogják a megadott elérhetőségein!

Helyek Vecsés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre