Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető

Human Centrum Kft.
Régió: Biatorbágy

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

A TNT, Magyarország vezető logisztikai cége, a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat. A biatorbágyi telephelyükön lévő raktárba várják most új munkatársak jelentkezését.

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban.
  • Szkennelés
  • Jegyzőkönyvek írása

Elvárások:

  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra
  • A havi fizetés 21 munkanappal számolva nettó 234.000 Ft + műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Azonnali kezdés

Munkaidő

  • Hétköznapokon délelőtt vagy délután 11:00-19:00 vagy 14:00-22:00 óra között

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, töltse ki a lenti űrlapot és kollégáink keresni fogják!

Helyek Biatorbágy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre