Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • Szakmunkásállások.hu
  • Pest, XVII. kerület, Budapest
  • A hirdetés 57 napja lejárt

Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcsgyártó és forgalmazó vállalatcsoport,magyarországi leányvállalata új munkatársakat keres,

TARGONCAVEZETŐ

munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: XVII. kerület

Leendő munkatársunk feladatai:

  • különböző típusú targoncákkal (homlokvillás, magas emelésű) történő anyagmozgatás - ki- és betárolás, szállítmányok fel- és lerakodása;
  • a tárolt áruk szakszerű kezelése, csomagolásának ellenőrzése;
  • a termelés ellátása megfelelő mennyiségű és minőségű raklappal, raklapok minőségi átválogatása;
  • rádiófrekvenciás szkenner kezelése;
  • raktári rend fenntartása.

Amit várunk:

  • OKJ-s bizonyítvány és érvényes, új típusú jogosítvány (3324-es gépcsoport),
  • magabiztos targoncakezelés,
  • önálló munkavégzés.

Előnyként értékeljük:

  • középfokú iskolai végzettség,
  • targoncavezetői tapasztalat,
  • WAMAS raktárkezelő program és szkenner használatának ismerete;
  • Lean szemléletmód ismerete (5S, Kaizen),
  • új típusú targoncavezetői jogosítvány 3313-as gépcsoportra

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet elektronikusan, vagy a megadott elérhetőségek egyikén: 06-70-321-6252, 06-70-321-3618.

Helyek Pest
XVII. kerület
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre