Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Munkavégzés helye: Pest megye; Sóskút

Rendelkezel targoncavezető bizonyítvánnyal és szeretnéd a munkaidőd 90%-át valóban a targoncán tölteni? Vezető építőanyag gyártó, Osztrák tulajdonú cég bővülő csapatába keresünk új kollégákat.

Feladatok

  • Csomagolt építőipari raklapos termékek szállítása
  • Gyártott termékek szállítójárműre rakodása bizonylatok alapján
  • Raktárba szállított mennyiségek nyilvántartása
  • Leltározási folyamatokban aktív részvétel

Elvárások

  • Targoncavezetői OKJ végzettség
  • 1 éves targoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + cafeteria
  • 100%-os utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Oktatásokon, képzéseken való részvétel
  • Stabil céges háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni önéletrajzzal és bérigény megjelölésével vagy érdeklődni a 36 30 682 1752-es telefonszámon lehet.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Sóskút
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre