Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • Schnellecke Logistics Hungary Kft.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 80 napja lejárt

Schnellecke Logistics Hungary Kft.

A több mint 75 éves múltra visszatekintő, német hátterű, családi tulajdonban lévő Schnellecke az autóipar vezető globális logisztikai vállalata, amely több mint 18.000 alkalmazottat foglalkoztat a világ minden táján. Bővülő győri egységünkhöz keresünk szakmai fejlődésre nyitott és elhivatott munkatársakat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktárba beérkező áruk anyagmozgatása és betárolása
  • Komissiózás
  • Sorkiszolgálás kézi és gépi anyagmozgatással
  • Leltárokban, készletellenőrzésben való aktív részvétel
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet fenntartása
  • A JIS elvű ellátás folyamatosságának biztosításához szükséges tevékenységek megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány (3324, 3312)
  • Legalább 2-3 éves targoncavezetői tapasztalat
  • Logisztika folyamatainak, működésének alapszintű ismerete
  • Terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Cafeteria
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet

Munkavégzés helye: 9027 Győr, Hűtőház u. 25.

Jelentkezni lehet: önéletrajzzal a cég telephelyén személyesen vagy elektronikusan.

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a jó hangulatú, családias légkör, ha nyitott vagy új ismeretek elsajátítására, továbbá szeretnél egy elkötelezett és lelkes induló csapat tagja lenni.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre