Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 29 napja lejárt

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelési és raktárterületen belül történő gépi és kézi anyagmozgatási feladatok ellátása,
  • Áru összekészítés, közúti szállító eszközök rakodása,
  • Anyagmozgások dokumentálása, regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben,
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal, felettesekkel.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
  • Targoncavezetői engedély vezetőüléses, gyalogkíséretű típusokra,
  • Legalább 1 év targoncavezetői és raktározási tapasztalat,
  • 4 műszakos munkarend, 12 órás műszakok vállalása,
  • Körültekintő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások,
  • A cég eredményeivel arányos bónusz,
  • Stabil munkahely, hosszútávú együttműködés lehetősége.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre