www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • Company_icon Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • Location_icon XXIII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

A Magyar Lapterjesztő Zrt. logisztikai üzletága 1239. Budapest, Ócsai út 5. számú telephelyére

munkatársat keres, éjszakai műszakba és részmunkaidőbe

Fő feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Áru átvétele, kiadása
  • Áru-összekészítés, komissiózás

Amit ajánlunk:

  • Biztos kereset (alapbér, étkezési hozzájárulás, utazási térítés, baleset és életbiztosítás)
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Lendületes csapat
  • Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Raktározásban, targoncavezetésben szerzett gyakorlat

Munkaidő:

  • 20:00 – 02:30

A pályázatokat a Lapker HR Igazgatóság részére a jelentkezés gombra kattintva kérjük eljuttatni.

Postai cím: 1097 Budapest Táblás u. 32.
Tel.: +36 30 512-58-27

Helyek XXIII. kerület
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.09.