www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2018.01.23.
Hirdetés azonosító: 1170733

Multinacionális, stabil hátterű partnercégünk 16. kerületi telephelyére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Beérkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele
  • A raktárban tárolt készáruk ki- és betárolása
  • Áruk összekészítése, tételes ellenőrzése
  • Szakszerű és biztonságos árutárolás és -kezelés

Elvárások:
  • Logisztikai területen szerzett releváns tapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői engedély (3313, 3324) és hozzá kapcsolódó, min. 1 éves gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Juttatások:
  • Kiemelkedő alapbér és cafeteria + utazási támogatás
  • Hosszú távú, bejelentett munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívjon a 06 70 492 58 17-es telefonszámon!

Munkavégzés helye:
  • Budapest