www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.12.20.
Hirdetés azonosító: 1021724

Székesfehérvári autóalkatrészeket gyártó partnercégünk számára keresünk raktári anyagmozgató munkatársakat. Raktári anyagmozgató pozicióba keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • munkaterület tisztán tartása
  • Műszakvezető utasításainak követése

Elvárások:
  • általános iskolai végzettség
  • targoncavezetői engedély

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen a megadott email címen vagy telefonon hétköznapokon 9-16 óráig 06- 22/500-788. Személyesen a Prohumán 2004 Kft. 8000 Székesfehérvár Távírda u. 18 1emelet.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér