www.cvonline.hu

Targoncavezető részmunkaidőben vagy főállásban

Régió: Budapest
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.01.20.
Hirdetés azonosító: 1237100
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Kiemelt partnercégünk a TNT várja új targoncavezető munkatársát hosszú távra, részmunkaidős pozícióba, másodállásba, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban.
  • Munkaidő megyezés szerint: hétfőtől péntekig, heti 2-5 nap vállalása délután (16:00-22:00 óra között) vagy (18:00-22:00 óra között)

Elvárások:

  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Bruttó 1340 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Azonnali kezdés

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük regisztráljon 1 perc alatt Link megjelenítése oldalon majd az állásajánlat oldalán kattintson a jelentkezés gombra, vagy küldje el önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre. További informácó a 06 70 452 3319-es telefonszámon. Visszahívjuk!

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -