Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető raktáros

Human Centrum Kft.
Régió: Pécs

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.27.

Autóipari alkatrész beszállító iparágban, multinacionális cég pécsi egységébe munkatársakat keresünk raktáros munkakörbe. Környező településekről céges buszjárat, más településekről utazási költségtérítés biztosított!

Feladatok:

  • beérkező árú árvétele, címkézése és eltárolása
  • anyagmozgatás
  • tehergépkocsik le- és felreakodása targoncával
  • termelés alapanyaggal, csomagolóanyaggal történő ellátása, tárolóeszközök előkészítése
  • készárú elhelyezése
  • napi leltározás és készletellenőrzés

Elvárások:

  • oldal- és homlokvillás targoncavezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig klasszikus három műszakban

Amit kínálunk:

  • folyamatosan növekvő alapbér
  • kezdő fizetés: bruttó 203.580 Ft/hó
  • műszakpótlék - 30%
  • cafeteria - bruttó 30.000 Ft/hó
  • teljesítmény bónusz - bruttó 30.000 Ft/hó
  • jelenléti bónusz - bruttó 30.000 Ft/hó
  • ingyenes céges buszjárat a környező településekről
  • egyéb településekről utazási költségtérítés
  • szabad hétvégék
  • rendezett, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos, bejelentett munka
  • munkaruha és saját, zárható szekrény

Helyek Pécs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre