Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető (Pest megye)

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Pest
  • A hirdetés 54 napja lejárt

Pest megyei Logisztikai tevékenységgel foglalkozó partnerünk részeré keresünk  jelentkezőket az alábbi pozícióban:

Targoncavezető

Amiért érdemes megpályázni a pozíciót:

  • Biztos hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában
  • Nemzetközi háttérű vállalat
  • 100%-ban bejelentetthatározatlan idejű munkavállalói szerződés
  • Szabad hétvégék
  • 2 műszakos munkarend

Feladatok:

  • Raktári rend fenntartása
  • Beérkező áruk fogadása ellenőrzése
  • Árúmozgatással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Selejtezésben időszakos leltározásban aktív részvétel

Amit a megbízónk kínál:

  • Kiemelkedő bérezés belépési bérezés amirövid időn belül emelésre kerül
  • Cafatéira évi 208.000 Ft
  • Munkába járás támogatása
  • Vállalati busz útvonalának igény szerint alakítása
  • Munkaruha
  • Napi 2 X meleg étel támogatás
  • ÉVES BONUSZ (1 havi bér)
  • AZONNALI MUNKA KEZDÉS!!!

Elvárások:

  • Targoncás vezetői engedély ( 3312,3313,3324)
  • Minimum 8 általános iskolai végzetség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Raktári környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés Helye:

Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el jelentkezését vagy hívja a +36301954487 telefonszámot.

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre