www.cvonline.hu

Targoncavezető (műszakos)

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató nemzetközi cégcsoport keres munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Bejövő és kimenő áruk leszedése,
Áruk összekészítése - termelés és kiszállítás számára is,
Raktári rend betartása,
Anyagmozgatás targonca segítségével a termelés területén,
Egyéb raktári feladatok, esetenként csomagolás,
Szoros együttműködés a műszakvezetőkkel,
Áruk, anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása, hűtött raktárban,
A különböző típusú és hajtóanyagú járművek karbantartása,
Szükséges adminisztráció elvégzése,
A munkaterület tisztántartása.

Követelmények:

Min. 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása
Precíz, korrekt és megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye:

Komárom régió, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

50% folyamatos műszakpótlék
Maximálisan 20% termelési bónusz
Továbbá nettó 30e Ft cafeteria

Helyek Győr
Tata
Komárom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola