www.cvonline.hu

Targoncavezető - Kecskemét

  • Company_icon Gebrüder Weiss Szállítmányozási és Logisztikai Kft.
  • Location_icon Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Gyakorlattal rendelkező

TARGONCAVEZETŐ

munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel szállítmányozási és logisztikai vállalat kecskeméti csapatába, két műszakos munkarendbe.

Elvárások:
  • A jelentkezés feltétele a targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat megléte.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal e-mailben

Gebrüder Weiss Szállítmányozási és Logisztikai Kft. Humánfejlesztés
2330 Dunaharaszti, Raktár u. 2.
T +36.24.506.706
Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Targoncavezető

Central-Drinks Kereskedelmi és Szolgáltató KFT.

Targoncavezető A munkakör általános leírása: Ra...
Törökbálint, Budapest, Pest

Orizon Gmbh.

Orizon GmbH Németország vezető munkaerőkölcsönz...
Németország, Külföld

DSV Solutions Hungary Kft.

Szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol mindi...
Szigetszentmiklós, Pest, Budapest